Справочник - справочная сеть
вернуться на гравнуюкарта сайтасправочник PDA версия
Для того, чтобы выбрать другой город - нажмите здесь
 Поиск по сети:
 
              по сети

Справочник предприятий 

 Недвижимость
и цены
 Валюта  15.08.2020 | USD ЦБ = 7.965 | EUR ЦБ = 11.47
 отдам получу

Кино    Окна и двери    Автосервис    Охрана    Компьютеры    Мебель    продукты    Обмен валют    Недвижимость   

Здоровье и медицина

смотри:
распечатать

1 Декабря Мир отметил Всемирный день СПИДа..

Показать друзьям...
20:11 | 17.12.2009   В Україні щоденно заражаються 40 чол., а вмирає 8. Україна по темпам росту ВІЛ-інфекції займає 2-ге місце в Європі і 5-те в світі. За останні роки прискорюються темпи збільшення кількості молоді (15-29 років), яка вживає наркотики (78,1%); віковий ценз наркоманів знижується до 10-14 років.

Людина заражується вірусом ВІЛ, а СНІД – це хвороба, яка є останньою стадією.

Ви пам’ятаєте колишнього соліста групи «Queen» Фредді Меркюрі?

Ви знаєте від чого він помер? Думаєте від СНІДу? Ні, він помер від запалення легенів. Він захворів СНІДом, але від СНІДу людина не помирає. Хвороба СНІД є ворітьми для інших хвороб, які згодом призводять до смерті. Фредді Меркюрі був дуже багатим, але гроші не змогли врятувати йому життя. Коли він помирав, він оплатив собі найкращу сучасну медичну апаратуру, ліки і медичний догляд, але це йому не допомогло. Перед своєю смертю він важив менше 40 кг і не мав змоги про себе попіклуватись. Він був абсолютно безпорадним і йому постійно була потрібна турбота інших людей. Це фінал більшості людей, заражених ВІЛ.

Вірусом ВІЛ можна заразитися:

- при поцілунках (ризик лише, коли 4 л слини передається, або при «кров’яному поцілунку»);
- при диханні з рота в рот (лікарі ще поки не відмітили ні одного випадку такого зараження);

- при переливанні крові – НІ. Лікарі говорять, що на 99,9% ні, тому що вони перевіряють всіх донорів і всю донорську кров на ВІЛ. Але чому 99,9, а не 100%? Тому що в крові перевіряються не вміст вірусу ВІЛ, а наявність антитіл у ньому;

- при донорстві крові – це небезпечно? НІ. Якщо лікарі використовують лише одноразові шприци, донор не вступає у контакт ні з якою іншою кров’ю і не може заразитись;

- при статевих відносинах. Раніше думали що СНІДом можуть заразитись лише наркомани і гомосексуалісти, але це не вірна думка, адже сьогодні по всьому світу 90% заражених людей – чоловіки і жінки традиційної орієнтації, які заразились від свого партнера при статевому акті;

Кілька років тому, в Англії по ТБ була показана цікава реклама. У ній показали дівчину після статевого акту з її другом. Вона лежала на спині, і перед її очима як би пройшов фільм, у якому вона побачила свого друга під час статевих відносин з 3-ма дівчатами, з якими він раніше зустрічався. Вона зрозуміла, що з точки зору небезпеки зараження ВІЛ це для неї те саме, якби статеві відносини з цими дівчатами мала вона. Це називається «ризик з минулого». Цей ризик дуже високий, тому що сьогодні у багатьох молодих людей багате сексуальне минуле.

- при проколюванні вух – це безпечно лише в тому випадку, якщо використовувати стерильні голки;

- при внутрівенному введенні наркотику – це дуже небезпечний шлях зараження ВІЛ, особливо коли наркомани використовують загальні шприци і голки, якими вже користувались;

Ще одна історія: Саша (17 років) мріяв стати військовим. Вчився на 4 і 5 у школі. Розумний і доглянутий. На вечірці серед однокласників після вживання пива хлопці запропонували спробувати наркотик. Сашкові не хотілось здатися слабким і не таким, як його друзі. Спробував, йому не сподобалось, почало нудити, йшла обертом голова, була рвота. Ніякого кайфу, як запевняли друзі, він не відчув. Остаточно вирішив більше ніде і ніколи не пробувати і не вживати наркотики. Життя продовжувалось, Саша готувався до вступу у військове училище. Мріяв бути, як дід, кадровим офіцером. Став оформляти документи у військове училище і проходити медкомісію. За своє здоров’я не хвилювався, воно у нього завжди було міцним. Аналіз на ВІЛ виявився позитивним. Як про це сказати матері і як пояснити, що він не зможе поступити в училище? Під загрозою – все його життя!

- при укусах комах – ще не зареєстровано ні одного такого випадку зараження;

- при укусах тварин – НІ, тому що у тварин немає вірусу ВІЛ;

- при спілкуванні з ВІЛ-позитивною людиною – це залежить від роду спілкування.

Люди, які доглядають за хворими на СНІД, можуть їх мити, одягати на них одяг, прибирати їх речі, користуватись туалетом, ванною, посудом, разом з ними спілкуватись. Головне не використовувати зубну щітку, бритви, леза, щоб не мати контакту з їх кров’ю. Люди хворі на СНІД потребують нашої допомоги і розуміння, а не відчуження.

Виробники презервативів говорять, що максимальна надійність їх продукції 97-99%. Ця цифра нічого не говорить нам про ефективність презервативів, а лише про їх якість.

Вірус ВІЛ у 450 разів менший, ніж чоловічий сперматозоїд. Вірус не може пройти один, тому що він завжди зв’язаний з сперматозоїдами. Багато з презервативів, які продаються неякісні. Небезпека презерватива не лише в порах, але на практиці він може лопнути чи знятись. Також його термін дії може закінчитись. Якість будь-якої резини залежить він способу збереження, і воно понижається з часом. На деяких презервативах вказано виробником: «Зберігати в прохолодному і сухому місці». Але хто з вас носить холодильник з собою? Може ви носите презерватив з собою декілька місяців і він став непридатним для використання, тому що у вашому кармані він часто піддавався впливу різних температур. Презерватив у вашому кармані може бути пошкоджений різними гострими предметами.

У різних країнах світу проводяться різні цікаві тести практичної ефективності презервативів. Наприклад, декілька років тому у Англії договором зобов’язали 1000 подружніх пар, щоб на протязі 1-го року вони використовували при кожному статевому акті презерватив. В кінці року 15% жінок були вагітними.

Таким чином, презерватив не може завжди вберегти вас і захистити від зараження ВІЛ.

Будьте розсудливі і бажаємо, щоб ви ніколи не заразились ВІЛ і щоб зробили правильний вибір для себе!

Підготувала Ната, за матеріалами МГО «Срібне кільце», МГО "За життя"


Другие публикации по этой теме
 Приколы: интересно ... :)

 
При полном или частичном использовании материалов ссылка на "all-pages.com" обязательна.
Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных объявлениях, а также материалах взятых с других источников на которые ссылается "all-pages.com".
Разработка справочной системы SiteMan.ru
© 2008-2009 г. все права защищены All-Pages.com

О проекте
Контакты
Карта сайта